Racowisko na Placu 1 Maja

Ryczywolscy ultrasi planują kolejne działania na rzecz powstańcow wielkopolskich.

27  grudnia na Placu 1 Maja w Ryczywole zaprezentowano okazałe racowisko. Organizatorem akcji byli: Golnica Ultras, KS Golnica Ryczywół i OSP Ryczywół. Race odpalone zostały o godz. 16:40, podobnie jak i w całej Polsce. Do tej akcji włączyło się wiele osób i organizacji. W planach są już kolejne patriotyczne akcje. O nich oraz o wydarzeniach z 6 stycznia w Ryczywole napiszemy w weekend.

Więcej realacji filmowych można znaleźć na naszym kanale youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież