Jubileusz Sztabu WOŚP w Ludomach

W tym roku Ludomy zagrają po raz 20! Ludomski Sztab powstał przy Zespole Szkolno-przedszkolnym w Ludomach.

Szefową Sztabu po raz kolejny została niezawodna Beata Marek-Góra, która już od wielu lat jest inicjatorką tej akcji w naszej miejscowości. W ludomskim Sztabie działać będzie 40 wolontariuszy.

Tego roku będzie się działo! 13 stycznia 2019 r. – Kwesta uliczna (od godz. 8:00 – 13:00). Wolontariuszy z puszkami i serduszkami /pod opieką strażaków/ spotkacie w każdej wiosce, tzn. w Ludomach, w Orłowie, w Lipie, w Dąbrówce Ludomskiej, na Ludomkach, w Gorzewie.

13 stycznia 2019 roku na sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-przedszkolnym w Ludomach odbędzie się WIELKI koncert „GWIAZD i NIESPODZIANEK”!!!

Bawimy się od godz. 17:30 – 20:00. Będą stoiska – domowe pierogi, paszteciki, wata cukrowa oraz inne wspaniałości. Do nabycia będą serduszka koncertowe. Licytujemy niezwykłe rzeczy, gramy czadową muzykę i mamy wspaniałych wykonawców, no i oczywiście ŚWIATEŁKA do NIEBA!!!

Będziemy mieli specjalne, jubileuszowe koszulki w narodowych barwach!

Ponadto na bieżąco będziemy wysyłać relację do studia w Warszawie!

Czekamy na ludzi dobrej woli i zapraszamy do wspólnej zabawy!

SZTAB w Ludomach – gramy już 20 FINAŁ!

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież