Czas na kolejny etap pracy przy obwodnicy Obornik (foto)

Z dużymi utrudnieniami muszą liczyć się w najbliższym czasie mieszkańcy Powiatu Obornickiego w związku z rozpoczynającym się kolejnym etapem budowy obwodnicy Obornik po torach wronieckich.

Skanska S.A. jako Generalny Wykonawca zadania pn: „Budowa obwodnicy Obornik w ciągu drogi wojewódzkiej nr 178 Wałcz – Oborniki w systemie zaprojektuj i wybuduj” przekazuje informacje o terminach o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu na ul. 11 Listopada (DK11) i ul. Staszica w Obornikach.

Planowane wprowadzenie TOR dla w/w lokalizacji:

  • 07.01.2019 - wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ul. 11 Listopada (DK11) polegającej na wyłączeniu z ruchu połowy jezdni na odcinku około 200 m (od skrzyżowania z ul. Kowanowską w kierunku Piły) i prowadzeniu ruchu wahadłowo z zamknięciem wlotów (dojazdów) ul. Kowanowskiej na skrzyżowanie.
  • 14.01.2019 - wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ul. 11 Listopada (DK11) polegającej na przełożeniu ruchu z DK 11 na tymczasowy „bypass” prowadzony równolegle do istniejącej drogi i ograniczeniu kierunków ruchu na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada i Kowanowskiej – wg zatwierdzenia nr O.PO.Z-2.4018.293.lk – rys. 3.1 oraz wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ul. Staszica polegającej na zamknięciu odcinka drogi w związku z przebudową wiaduktu.

Mapy sytuacyjne (źródło UMiG Oborniki)

Zdjęcia z budowy z dnia 6 stycznia 2019r.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież