Spotkanie świąteczno-noworoczne OSP Ryczywół (foto)

Ryczywolscy strażacy spotkali się 28 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury.

Koniec roku to okres wspólnych spotkań i zebrań. Podsumowywanie roku i składanie sobie życzeń to też tradycja ryczywolskiej OSP. Tak było dziś w GOK-u, gdzie zaproszeni zostali m.in. wójt Henryk Szrama i Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół Łukasz Krzyśko. Spotkanie prowadzili prezes Kazimierz Fryc oraz naczelnik Andrzej Kistowski.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież