Wigilia obornickich strażaków

Oborniccy strażacy wzieli udział w uroczystej wigilii.

Strażacy z gminy Oborniki po raz kolejny w tak szerokim gronie spotkali się w czwartek, 20 grudnia na uroczystej Wigilii, którą rozpoczął prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Obornikach dh Krzysztof Tomaszewski.

W swoim krótkim wystąpieniu podsumował mijający rok i dziękował druhom za zaangażowanie oraz udział w prowadzeniu działań ratowniczo gaśniczych, następnie złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne. Poświęcenia opłatków dokonał ksiądz Wojciech Ren– Kapelan Powiatowy. Przy wspólnym stole zasiedli druhny i druhowie oraz zaproszeni goście, którzy na co dzień wspierają działania strażaków – ochotników: Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, Starosta Obornicki Zofia Kotecka, Poseł na Sejm RP Krzysztof Paszyk, Członek Zarządu Głównego ZOSP RP dh Ryszard Kamiński, Komendant Państwowej Straży Pożarnej Sławomir Zdrenka, Honorowy Komendant Gminny Jan Buszkiewicz oraz obecny Mieczysław Borucki.

Podczas uroczystości Burmistrz wraz z Prezesem wręczyli przedstawicielom wszystkich 13 jednostek OSP sprzęt pożarniczy niezbędny podczas prowadzenia akcji. W tym roku zakup sprzętu wsparło Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach Funduszu Sprawiedliwości. Zgodnie ze świąteczną tradycją wszyscy zasiedli do wieczerzy wigilijnej. 

Oborniccy strażacy składają życzenia Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim przyjaciołom, sympatykom oraz mieszkańcom Powiatu Obornickiego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież