Autobusy z Obornik do Rogoźna pojadą także w 2019r.

Oborniczanie i rogoźnianie będa nadal mogli korzystać w roku 2019 z linii autobusowych 31 i 32.

Burmistrz Obornik Tomasz Szrama oraz Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski podpisali porozumienie międzygminne na rok 2019. Dotyczy one komunikacji miejskiej, a w szczególności kursów 31 i 32.  Na jego podstawie mieszkańcy obu gmin będą mogli swobodnie korzystać z przewozów na tej trasie. Przy podpisaniu umowy była obecna Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska. 

Przypominamy, że obie linie zostały utworzone w 2013 roku. Autobusy obornickiej komunikacji pojawiły się w Rogoźnie 1 sierpnia 2013 roku. Dzięki zawartemu porozumieniu będzie można korzystać z obu linii także w roku 2019.

komunikacja obornicka rogoźno

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież