Zagospodarują plażę przy ul. Za jeziorem!

Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski podpisał umowy na dofinansowanie działań na terenie gminy na kwotę ponad 260 tys zł.

Wykonanie obiektu małej architektury - zagospodarowanie terenu plaży w Rogoźnie przy ul. Za Jeziorem" (pomoc w wysokości 93 704,00 zł), "Wykonanie obiektu małej architektury w Rogoźnie przy Parku Niepodległości" (pomoc w wysokości 61 942,00 zł), "Wykonanie Miasteczka Ruchu Drogowego w Rogoźnie" (pomoc w wysokości 112 564,00 zł) -  na te działania burmistrz Szuberski podpisał umowy na dofinansowanie. Miało to miejsce 19 grudnia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.  Trzy umowy zostały podpisane ze strony UMWW przez Izabelę Mroczek - Dyrektor Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich na zadania pt.

O zakresie prac poinformujemy wkrótce. Zadania mają zostać zakończone do 30 czerwca 2018 roku.

umww Roman Szuberski Izabela Mroczek

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież