Kaponiera wyłączona z ruchu

Uwaga 18 grudnia, czyli we wtorek zamknięta dla ruchu będzie część ulicy Staszica od sklepu spożywczego koło Restauracji „Magnat” do Urzędu Miejskiego.

Firma Skanska S.A bardzo solidnie wykonuje inwestycję budowy pseudo-obwodnicy w Obornikach. Postępy widać z dnia na dzień, wykonawcy powoli przygotowują się do zniszczenia starych wiaduktów. W pierwszej kolejności zniknie stary, ceglany wiadukt  w ciągu ul. Staszica, zamieniony zostanie na nowoczesną budowlą. 

foto. UM Oborniki

Wizualizacja nowego wiaduktu w ciągu ulicy Staszica (źródło Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu):

staszica 1

staszica 2

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież