Oni mają być szefami komisji przy radzie powiatu

Rada Powiatu Obornickiego dokona wyboru przewodniczących komisji działających przy Radzie Powiatu Obornickiego.

Funkcje przewodniczącego Komisji Gospodarczej ma przypaść Katarzynie Woźniak.  Radna Anna Nowicka ma otrzymać za to Komisję Finansów. Komisją Społeczną ma zarządzać kolejna kobieta – Anna Biedna. To jednak nie koniec. Agata Pasternak z Rogoźna ma być bowiem szefową Komisji Skarg.  Jedynym mężczyzną, który będzie przewodził komisji będzie najmłodszy radny! Przemysław Szrama ma bowiem być przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2