Rogozińscy radni w 3 klubach (film)

Rogozińscy radni będą zrzeszeni w 3 klubach.

Wtorkowa sesja nie tylko wyłoniła skład prezydium Rady Miejskiej. Pod koniec obrad zgłoszone zostały kluby, w których będą zrzeszeni radni. Piętnastu radnych podzieliło się na 3 grupy. Najliczniejszym klubem będzie ten, na którego czele stoi Adam Nadolny. „Rogoźno – Nasza Gmina” będzie miała 7 radnych. Oprócz przewodniczącego Nadolnego będą to: Katarzyna Erenc-Szpek, Longina Kolanowska, Bartosz Perlicjan, Roman Kinach, Zbigniew Chudzicki i Łukasz Zaranek.

Pięć osób ma liczyć Nasza Gmina. Przewodniczącym klubu jest Henryk Janus. Oprócz niego udział w grupie zadeklarowali: Maciej Kutka, Paweł Wojciechowski, Sebastian Kupidura, Hubert Kuszak.

Dla dobra mieszkańców to trzeci klub. Przewodniczącym jest Jarosław Łatka. Dwóch pozostałych radnych to Ewa Wysocka i Krzysztof Nikodem.

Wszystkie kluby zadeklarowały chęć współpracy z burmistrzem Romanem Szuberskim. Radni z klubów Rogoźno-Nasza Gmina oraz Nasza Gmina to osoby z KWW SKO Nasza Gmina – Nasz Powiat. Osoby związane z zrzeszeniem pod patronatem Henryka Janusa są postrzegane przez członków drugiego klubu jako zdrajcy. Szerzej o powodach takiego nastawienia już niebawem napiszemy na naszym portalu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież