Maciej Kutka następcą Henryka Janusa

Maciej Kutka został wybrany Przewodniczącym Rady Miejskiej w Rogoźnie.

20 listopada w Rogoźnie odbyła się sesja inaugurująca VIII kadencję Rady Miejskiej w Rogoźnie. Podczas niej ślubowanie złożyło 15 radnych oraz Roman Szuberski – Burmistrz Rogoźna.

W drugiej części dokonano wyboru Przewodniczącego i Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej. W Rogozińskim Centrum Kultury rajcy zadecydowali o wyborze na przewodniczącego Macieja Kutki, który w poprzedniej kadencji był wiceprzewodniczącym. Był jedynym zgłoszonym przez radnych kandydatem.  Po jego prawej stronie siedzieć będzie Hubert Kuszak, a po lewej Paweł Wojciechowski. Cała trójka startowała w wyborach z KWW SKO Nasza Gmina – Nasz Powiat Romana Szuberskiego. Stworzyli oni wraz z Henrykiem Janusem i Sebastianem Kupidurą osobny klub. Wszyscy otrzymali we wtorek po 8 głosów poparcia.

Dotychczasowy przewodniczący Henryk Janus nie ubiegał się o reelekcję. Ten ma zostać przewodniczącym jednej z komisji.

Sami radni z klubu Rogoźno - Nasza Gmina zaprzeczają, aby poparli kogokolwiek z prezydium.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież