Porozumienie Bloku Samorządowego z PSL

Kluby Bloku Samorządowego i Polskiego Stronnictwa Ludowego zawarły porozumienie o zawarciu koalicji.

Blok Samorządowy w skład którego wchodzą radni z KWW Tomasza Szramy, KWW Koalicji Obywatelskiej oraz KWW SKO Nasza Gmina – Nasz Powiat zawarł porozumienie koalicyjne z Polskim Stronnictwem Ludowym. Umowę w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego podpisali  19 listopada w imieniu stron: Tomasz Szrama, Roman Szuberski i Krzysztof Paszyk.

Porozumienie samorządowe dotyczy Powiatu Obornickiego. Nie jest jednak wykluczone, że zostanie ono rozszerzone. Kolejnym etapem rozwijania współpracy mogą być gminy. Rozwinięcie kooperacji na obszar Obornik i Rogoźna wydaje się bardzo prawdopodobne. W perspektywie wyborów parlamentarnych może to być bardzo korzystne rozwiązanie dla posła Krzysztofa Paszyka.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież