Krzyśko na przewodniczącego, Nędza na zastępcę

Łukasz Krzyśko i Eugenia Nędza mają objąć najważniejsze funkcje w Radzie Gminy w Ryczywole. 

Inauguracyjna sesja Rady Gminy w Ryczywole ma się odbyć 22 listopada. Podczas niej zaprzysiężony zostanie Henryk Szrama na Wójta Ryczywołu. Wybrany ma zostać też Przewodniczący Rady Gminy. Ma nim zostać Łukasz Krzyśko. Informowaliśmy o tym krótko po wyborach. Dziś wydaje się to przesądzone podobnie, jak wybór jego zastępcy. Funkcja Wiceprzewodniczącego Rady Gminy ma bowiem przypaść Genowefie Nędzy. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież