Kibice Lecha będą zbierać środki na odnowę mogił powstańczych

Oborniccy Fanatycy 1 listopada będą kwestować na cmentarzach w Obornikach i Objezierzu.

Kibice Lecha znani są z akcji upamiętaniających powstanców. Powstanie Wielkopolskie przez wiele lat było zapomniane przez polityków. Dopiero liczne akcje sympatyków Lecha Poznań spowodowały, że o wydarzeniach z 1918 i 1919 roku zaczęto mówić więcej. 

Tegoroczna akcja zbiórki środków na odnowę mogił powstańców jest wyjątkowa. W 2018 roku przypada bowiem setna rocznica wybuchu insurekcji. Kibiców Lecha zobaczymy 1 listopada na cmentarzu parafialnym w Obornikach. Zgodę na kwestowanie wydał  ks. dziekan Józef Kamzol.

Kibiców Lecha będzie można spotkac także na cmentarzu w Objezierzu.

oborniccy fanatycy powstancom

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież