Będa robić ul. Skłodowskiej-Curie w Obornikach

Ulicę Marii Skłodowskiej-Curie w Obornikach będzie budowała firma Budro z Kiszewa.

W czwartek, 18 października Burmistrz Obornik wybrał wykonawcę inwestycji, pn. Budowa ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Obornikach wraz z kanalizacją deszczową – etap II.

Inwestycja zakłada budowę drugiego etapu drogi z kostki brukowej, wraz z wjazdami do posesji, chodnikiem i kanalizacją deszczową. Prace rozpoczną się po podpisaniu umowy z wyłonionym w przetargu wykonawcą – firmą BUDRO Kazimierza Stachowiaka z Kiszewa.

Wartość przedsięwzięcia wynosić będzie 330.786,16 złotych.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież