Czy Renata Tomaszewska zostawi sobie mandat radnej?

Renata Tomaszewska zdobyła rekordowy wynik w ilości zdobytych głosów w całym powiecie obornickim.

Liderka listy KWW SKO Nasza Gmina - Nasz Ryczywół zdobyła w niedzielnych wyborach aż 1379 głosów. Najlepszy wynik w okręgu obornickim, który jest większy, miał Waldemar Cyranek -1149. Od 2 lutego jest Zastępcą Burmistrza Rogoźna. Teraz chce też mieć wływ na politykę Powiatu Obornickiego. Będzie bowiem członkiem Rady Powiatu Obornickiego.

Pojawiły się głosy o tym, że zrezygnuje z organu powiatowego. Sama zainteresowana stanowczo zaprzeczyła. 

Decyzja Renaty Tomaszewskiej jest równoznaczna z tym, że w Radzie Powiatu Obornickiego nie zobaczymy Roberta Zimnego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież