Hala Widowiskowo-Sportowa zaprasza (film)

Hala Widowiskowo-Sportowa w Ryczywole zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

17 marca 2018 roku została otwarta warta blisko 8 mln zł hala. Ryczywół zyskał obiekt, na którym można bezpiecznie i w komfortowych warunkach prowadzić wiele zajęć. Główne boisko można podzielić na 3 niezależne części. Na chętnych czekają: siłownia, fitness, zumba, a dla dzieci dodatkowo taekwon-do. 

Pełną ofertę można znaleźć na stronie Hali Widowiskowo-Sportowej: www.halaryczywol.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież