Wicestarosta A. Okpisz: Będzie więcej pieniędzy na drogi powiatowe (film)

Wicestarosta Andrzej Okpisz zapowiada więcej inwestycji drogowych w najbliższych latach.

Ponad 20 mln zł zainwestował Powiat Obornicki w ostatnich latach w szpital. Dziś wiadomo, że to koniec tych największych wydatków na służbę zdrowia. W budżecie Powiatu znajdą się w najbliższych latach znacznie większe środki na bezpieczeństwo, a w tym na drogi. Ich stan w wielu miejscach jest tragiczny.

O bezpieczeństwie rozmawialiśmy a Wicestarostą Obornickim Andrzejem Okpiszem podczas ll Pikniku dla Bezpieczeństwa w Maniewie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież