Ciemno w Bogdanowie

W czwartek lub w piątek mają zapalić się lampy ledowe w Bogdanowie.

W wyniku awarii kablowej w Bogdanowie wzdłuż drogi krajowej nie świecą się od kilku dni lampy ledowe. Wieczorem i w nocy jest ciemno i mieszkańcy się skarżą na sytuację. Okoliczność poprawią częściowo tylko stare lampy sodowe. Od 2 dni trwa już naprawa awarii. Lampy mają znów zabłysnąć najpóźniej w piątek.

Prawdopodobnie przypadkowe uszkodzenie i w następstwie dostająca się wilgość spowodowały zanik zasilania - mówił nam dziś radny Błażej Pacholski. Jeśli się potwierdzi informacja otrzymana przeze mnie z Wydziału Inwestycji to jeszcze dziś, a maksymalnie w piątek w Bogdanowie znów będzie jasno.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież