Nowy budynek schroniska Azorek wkrótce zostanie oddany do użytku (film)

Do końca roku mają zakończyć się wszelkie niezbędne odbiory, aby zwierzęta ze schroniska Azorek mogły przebywać w komfortowych warunkach, a pracownicy mogli wykonywać swoje zadania w bezpiecznych warunkach.

W środę 10 października samorządowcy odbyli wizytację na wspólnej inwestycji. 9 gmin partycypuje w kosztach budowy nowego budynku schroniska dla zwierząt w Obornikach. Oprócz gospodarza, czyli burmistrza Tomasza Szramy, przy ul. Łopatyńskiego w Obornikach spotkali się także burmistrz Roman Szuberski i wójt Renata Gembiak-Binkiewicz. Gościnnie pojawił się też poseł Krzysztof Paszyk.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to wszystkie wymagane odbiory odbędą się do końca listopada. 

Zapraszamy na wspólny spacer po schronisku z Iwoną Jindrą (kierownik Azorka) oraz Piotrem Woszczykiem (zastępca burmistrza).

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież