Nowa droga w Uścikowie gotowa

W Uścikowie oficjalnie dokonano odbioru technicznego przebudowanej drogi.

8 października odbył się odbiór kolejnej drogi w gminie Oborniki. Jej parametry techniczne to: 454,0 m  długości i 5,0 m szerokości. Położona nawierzchnia to beton asfaltowy. Całość zwieńczają umocnione pobocza. Jednak dla mieszkańców Uścikowa nowa droga to dużo więcej niż parametry techniczne. To komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo, o które od bardzo dawna zabiegał radny i sołtys Paweł Dreger.

Wykonawcą inwestycji była firma IVESTON Sp. z o. o. z Obornik. Wykonanie drogi było możliwe dzięki dofinansowaniu ze Środków Województwa Wielkopolskiego.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież