Burza po konferencji polityków PiS w Obornikach

Gromy sypią się na Prawo i Sprawiedliwość po piątkowej konferencji na dworcu Oborniki Wkp.

O godz. 12:00 odbyła się w Obornikach konferencja m.in. z udziałem Ministra Infrastruktury i Wojewody Wielkopolskiego. W piśmie otrzymanym od Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka czytami m.in.:

"... fotografowanie się polityków PiS na tle inwestycji inicjowanych i finansowanych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego stało się już złą praktyką.

Podobnie jak niezapraszanie przedstawicieli Samorządu Województwa Wielkopolskiego do udziału w takich spektakularnych przeglądach inwestycji, które nie miałyby szans realizacji, gdyby nie decyzje i środki finansowe, które pozostają w gestii władz samorządowych."

Swoje komunikaty mają wydać także m.in. posłowie: Jakub Rutnicki i Krzysztof Paszyk.

Zapis konferencji jeszcze dziś będzie dostępny na portalu eoborniki.pl

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież