Gmina Rogoźno wspiera seniorów

W Rogoźnie ruszył projekt "Twój czas w Gminie Rogoźno", a więc program wspierania seniorów.

 

Ruszył projekt prosenioralny "Twój czas w Gminie Rogoźno". Jest to kompleksowy program usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów faktycznych. Centrum Wsparcia, dzięki życzliwości i współpracy przy przygotowaniu projektu Księdza Jarosława Zimnego, znajduje się w salce Jana Bosko, przy Parafii św. Wita. Salka została wyremontowana i będzie służyć uczestnikom projektu. 3 października nastąpiło oficjalne otwarcie Centrum. Z jednego z czterech pakietów wsparcia tj. usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania, klubu seniora, usług opiekuńczych w Centrum Wsparcia i mieszkania wspomaganego, skorzysta 150 seniorów z Gminy Rogoźno. Ponadto, wszyscy uczestnicy skorzystają z zabiegów fizjoterapii i wsparcia psychologicznego. Projekt powstał z inicjatywy burmistrza, a realizatorem jest spółka OAK Usługi Opiekuńcze. Na realizację projektu pozyskano dofinansowanie w wysokości 1 079 241,92 zł.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2