Fundacja Na Prostej Drodze prowadzi już rehabilitacje

Fundacja "Na prostej drodze" prowadzi już rehabilitacje na terenie powiatu obornickiego.

Od 24 września mieszkańcy powiatu obornickiego posiadający orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mają możliwość skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji w świetlicach wiejskich w kilku miejscowościach:

Kiszewo (24-28 września 2018),
Uścikowo (01-05 października 2018),
Kowanówko (08-12 października 2018),
Parkowo (22-26 października 2018),
Kowalewko (12-16 listopada 2018)
Popówko (19-23 listopada 2018).

Zajęcia są bezpłatne.

rehabilitacja ludzki gest

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież