Co z remontem mostu przez Wartę w Obornikach?

Na chwilę obecną nie jest znany dokładny termin remontu mostu przez Wartę na DK11 w Obornikach.

Oborniczanie wyczekują remontu mostu przez Wartę. Powodów tego jest wiele. Tym najbardziej newralgicznym jest wizja ogromnych korków. Tutaj więc ogromne wyzwanie przed inwestorem i wykonawcą, aby te utrudnienia były, jak najmniejsze. Wiele będzie zależało od zorganizowania ruchu na czas remontu.  

Na dzień dzisiejszy nie należy się obawiać remontu mostu. To nadal jeszcze dość odległa perspektywa czasowa. Wyjaśniła nam to Alina Cieślak z GDDKiA O/Poznań:

... informuję, że trwają prace związane z uzyskaniem decyzji pozwalającej na budowę mostu tymczasowego. Po uzyskaniu niezbędnych decyzji administracyjnych, Wykonawca rozpocznie prace związane z organizacją placu budowy, następnie wybuduje most tymczasowy do końca I kwartału przyszłego roku.  Po wybudowaniu przeprawy i przełożeniu ruchu wiosną przyszłego roku rozpocznie się gruntowny remont istniejącego mostu który potrwa do jesieni przyszłego roku.

Oborniczanie mogą więc odetchnąć z ulgą. Remont odbędzie się wiosną. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież