Ul. Bielawska w Obornikach gotowa do odbioru technicznego (film)

W piątek 14 września ma zostać dokonany odbiór techniczny ulicy Bielawskiej w Obornikach.

Po kilku miesiącach prac dobiega końca przebudowa ulic: Bielawskiej, Wybudowanie, Przylesie i Droga Leśna w Obornikach. Inwestycja warta kilka milionów złotych Gmina Oborniki realizowała przy udziale środków zewnętrznych. Samorząd na ten cel pozyskał ponad 1 mln zł z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

Oprócz zmiany nawierzchni na kilku ulicach oborniczanie zyskali nowe ścieżki rowerowe, chodniki i oświetlenie. Dziurawe drogi są tylko wspomnieniem. Odbiór techniczny inwestycji ma się odbyć w piątek 14 września. Kosztorys oszacowany był na ponad 2,5 mln zł, ale realizacja inwestycji wyniosła ok. 4 mln zł.

Na temat inwestycji wypowiedzieli się dla nas: Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki i radny Andrzej Gintrowicz. W materiale przypomnieliśmy wypowiedź wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Obornikach Ariela Mańczaka z początku sierpnia br.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2