Sołtys Wargowa zrezygnował ze swojej funkcji

Irena Magdziarek będzie administratorem Wargowa. To wynik złożonej rezygnacji z funkcji sołtysa wsi przez Mirosława Buszkiewicza.

Komunikat o zmianach w administracji w Wargowie ogłosiła na swojej stronie Gmina Oborniki:

Informujemy, że po rezygnacji Mirosława Buszkiewicza, dotychczasowego sołtysa Wargowa administratorem wsi została Irena Magdziarek, tamtejsza radna i była sołtys.

Pani Irena sprawy wsi zna od podszewki, dlatego administratorem pozostanie aż do kolejnych wyborów, które odbędą się na początku przyszłego roku – wyjaśnia Krzysztof Nowacki Sekretarz Gminy Oborniki.

Przypominamy, że Irena Magdziarek jest radną od kilku kadencji, a wcześniej była także sołtysem do 2015 roku.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież