Utrudnienia na ul. Czarnkowskiej w Obornikach

Na ul. Czarnkowskiej w Obornikach trwają prace związane z budową obwodnicy po torach wronieckich.

Firma Skanska prowadzi prace na torach wronieckich. Inwestycja finansowana przez władze województwa ma pozwolić ułatwić ruch wewnątrz miasta i odciążyć obornicki Rynek. Prace nabierają rozpędu. Skanska bowiem rozpoczęła już prace także na ul. Czarnkowskiej. Tam bowiem ma powstać rondo.

Kierowców zachęcamy do wcześniejszego wyjazdu z domu, aby nie utknąć na ul. Czarnkowskiej, gdzie wprowadzono ruch wahadłowy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież