Trwa czyszczenie stawu w Ludomach

W Ludomach trwają prace związane z oczyszczaniem stawu. Gmina Ryczywół pozyskała na ten cel środki zewnętrzne.

Gmina Ryczywół pozyskała środki dla Sołectwa Ludomy w ramach VIII edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś” dotację w wysokości 30.000,- złotych właśnie na ten cel.

Cały projekt obejmuje również zakup i montaż ławek oraz koszy na śmieci, uporządkowanie terenu poprzez wyrównanie i odkrzaczenie. W ramach projektu mieszkańcy zorganizują warsztaty stolarsko – rzeźbiarskie, które poprowadzi lokalny rzeźbiarz. Podczas tych zajęć ma powstać drewniany napis „Park dworski”.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież