Jakie drużyny wystartują na zawodach OSP?

Na niedzielnych zawodach sportowo-pożarniczych w Objezierzu wystartuje 20 drużyn.

W niedzielę 2 września na Stadionie im. R. Ciszaka w Objezierzu odbęda się gminne zawody sportowo-pożarnicze. Na liście startowej znajduje się 20 drużyn. Tradycyjnie już najliczniejszą kategorią są seniorzy. Zobaczyć będzie można w akcji aż 10 drużyn. OSP z Kiszewa i Objezierza wystawiają po 2 zespoły. Wsród kobiet zobaczymy 6 drużyn, ale także i tutaj OSP Kiszewo zaprezentuje 2 zespoły. Wśród drużyn młodzieżowych zobaczymy następujące OSP: Ocieszyn, Kiszewo, Objezierze i gościnnie Rogoźno.

MDP ( Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza):

 1. Ocieszyn
 2. Rogoźno
 3. Kiszewo
 4. Objezierze

KOBIETY:

 1. Kiszewo II
 2. Objezierze
 3. Nowołoskoniec
 4. Kiszewo I
 5. Ocieszyn
 6. Bąblin

SENIORZY:

 1. Dąbrówka Leśna
 2. Objezierze I
 3. Bąblin
 4. Kiszewo I
 1. Objezierze II
 2. Ocieszyn
 3. Kiszewo II
 4. Nowołoskoniec
 5. Maniewo
 6. Nieczajna

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież