Mobilne Centrum Nauki Kopernik dotarło do Rożnowa

Mobilne Centrum Nauki Kopernik dotarło do Rożnowa.

O godzinie 10:00 miało miejsce oficjalne otwarcie interaktywnej wystawy. Udział w nim wzięli ks. Proboszcz Przemysław Prętki, abp Tomasz Peta, Poseł na Sejm Grzegorz Piechowiak, Zastępca Burmistrza Piotr Woszczyk.

Naukobusem przyjechały eksponaty z Centrum Nauki Kopernik, dzieci mogą je przetestować, wypróbować, poeksperymentować. Jeżeli pojawiają się pytania, bardzo chętnie odpowiedzą na nie doskonale przygotowane animatorki naukowe zachęcając do dalszego poznawania świata.

Wystawę będzie można zwiedzić dzisiaj do godziny 18:00. Ci, którzy nie zdążą dzisiaj, będą mieli okazję to zrobić jutro do godziny 14:00. 

Po raz pierwszy Mobilne Centrum Nauki Kopernik gościło w powiecie obornickim przed miesiącem. Wówczas z mobilnymi eksponatami mogliśmy się zaznajomić w Ryczywole.

Zapraszamy wszystkich chętnych do Rożnowa.

naukobus dom parialny roznowo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież