Już w niedzielę Charytatywny Festyn "Bawimy się dla Emilki"

Już w najbliższą niedzielę na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach odbędzie się Charytatywny Festyn "Bawimy się dla Emilki". 

Mała bohaterka zmaga się ze znamieniem barwnikowym. Zbierane są pieniądze na trzecią operację w Stanach. Organizatorzy niedzielnego Festynu przygotowali wiele atracji, nietylko dla najmłodszych. Na Festynie odbędzie się m.in: kurs pierwszej pomocy, turniej piłki nożnej i siatkowej. Będzie też możliwość wzięcia udziału w turnieju tenisa, a także turniej rzutów karnych. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanego skoczka, warkoczyków dla dziewczynek oraz zajadać się watą cukrową. Ponadto by zadbać o żołądki osób biorących udział w Festynie Firma Marcus przygotuje zupę gulaszową. Oprócz tego specjału będzie można skosztować kiełbasek z grila, smalcu i ogórków bębnikąckich oraz ciast domowego wypieku. Oprócz tego na Festynie będzie można wziąć udział w licytacjach i licznych loteriach, z których dochód całkowicie przeznaczony zostanie na leczenie Emilki. W loteri i licytacjach będzie możliwość wygrania: voucherów, sprzętów sportowych, kart rabatowych, pobytu w gospodarstwie agroturystycznym, kosmetyków, książek, zabawek oraz sprzętu AGD.

Zapraszamy do licznego udziałui wsparcia Emilki w walce z chorobą!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież