Z Ryczywołu do Rogoźna objazdem przez Zawady (film)

Rozpoczęły się prace przy przebudowie mostu na drodze powiatowej łączącej Ryczywół z Rogoźnem.

Od dnia 20.08.2018r. zamknięty został most na drodze powiatowej nr 1352P, między miejscowościami Ryczywół i Ninino. Prace potrwają do października br., przejazd będzie zamknięty na czas wymiany konstrukcji- w sierpniu oraz we wrześniu br. Po przebudowie most będzie dopuszczony do ruchu bez ograniczeń nośności.

Wyznaczony został objazd przez miejscowość Zawady.

Poniżej prezentujemy film z przejazdu przez wspomnainy most. W końcu będzie tam bezpiecznie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież