Popłynęli z Burmistrzem Rogoźna do Jaracza (film)

Na rzece Wełnie odbył się 1. Spływ Kajakowy z Burmistrzem Rogoźna.

Wełna to jeden z ulubionych cieków wodnych, w którym zakochali się kajakarze. To atrakcja powiatu obornickiego, którym cieszy się ogromnym powodzeniem także m.in. wśród poznaniaków. Nie może dziwić, że na integrację z mieszkańcami gminy Rogoźno rzekę Wełnę i kajaki wybrał burmistrz Roman Szuberski. W niedzielę 12 sierpnia w Młynie Ruda stawiło się 100 amatorów tej formy wypoczynku. Chętnych było znacznie więcej.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji ze startu Spływu w Rudzie.

Komentarze  

#1 mieszkanka 2018-08-22 12:07
Mam nadzieję, że Pan burmistrz widział sterty śmieci pozostawione przez "turystów" na brzegu Wełny, w Wełnie i postara się by zniknęły. W czerwcu prosiłam straż miejską w Rogoźnie by zostawili worki, uprzątnęli brzeg rzeki, ale chyba nie mają czasu... "Jaki Pan taki kram".
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież