Obwodnica Obornik - przekazanie placu budowy 16 sierpnia

16 sierpnia spółka Skanska przejmie plac budowy pod obwodnicę Obornik.

Udało się w końcu uzyskać wystarczające zgody, aby móc rozpocząć prace przy budowie obwodnicy Obornik po torach wronieckich. Początkowo prace miały rozpocząć się w maju, ale zmiany w projektach oraz dodatkowe wymagania spowodowały kilkumiesięczne opóźnienie.

Dziś już wiadome jest, że oficjalne przekazanie placu budowy nastąpi 16 sierpnia. O tym, jak będa wyglądały pierwsze tygodnie prac opowiedział nam Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież