W poniedziałek 6 sierpnia odjeżdżamy z nowego dworca w Obornikach (film)

W poniedziałek 6 sierpnia uruchomiiony zostanie nowy dworzec autobusowy w Obornikach. Stary przy ul. Powstańców Wielkopolskich zostanie zamknięty!

Dobiegła końca jedna z największych tegorocznych inwestycji. Budowa Zintegrowanego Dworca Przesiadkowego. 6 sierpnia (w poniedziałek) uruchomiony zostanie nowy dworzec autobusowy przy ulicy Lipowej. Równocześnie z eksploatacji zostaje wyłączony dotychczasowy, przy ulicy Powstańców Wlkp. Zlikwidowany zostaje także przystanek komunikacji miejskiej „Oborniki, Dworzec PKP Miasto”.

Chociaż uroczyste otwarcie zintegrowanego węzła odbędzie się w czwartek, to odbiory techniczne mamy już za sobą, a kursy z nowych peronów startują już od poniedziałku. 

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Zastępcy Burmistrza Obornik Piotra Woszczyka nt. starego i nowego dworca autobusowego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież