W poniedziałek zebranie w Jaraczu w sprawie S11 (film)

Sołectwo Jaracz organizuje 6 sierpnia zebranie wiejskie. Poświęcone będzie ono m.in. planowanej budowie S11.

Jaracz i Parkowo mają się znaleźć w przyszłości w newralgicznym miejscu dla drogi ekspresowej S11. To na razie wersje robocze, ale to tutaj ma się znaleźć łącznik między obwodnicą Obornik, a dalszą częścią S11. Na chwilę obecną nie ma mowy o planowanych wyburzeniach. Emocje jednak są spore. Dla oborniczan to także ważne ze względu na to, że bez uzgodnienia dalszego biegu drogi ekspresowej nie ma możliwości myślenia o tak oczekiwanej obwodnicy. Jej koniec bowiem musi być naturalnym początkiem dalszego biegu S11. Ważne jest, aby merytorycznie rozmawiać i znaleźć najlepsze rozwiązanie.  

Sołtys Damian Nerkowski z Radą Sołecką zapraszają na zebranie, które odbędzie się 6 sierpnia o godz. 18:00. To nie jedyne jednak planowane spotkanie. Mówili nam o tym radny Bartosz Perlicjan i burmistrz Roman Szuberski.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2