S11 budzi emocje. Tylko czy słusznie? (film)

Trwają konsulatcje w sprawie drogi ekspresowej S11. Czasem niestety podsycane są niepotrzebne emocje. 

Mieszkańcy powiatu obornickiego wyczekują od lat na powstanie obwodnicy Obornik, jak i szybkiej trasy łączącej region z Bałtykiem. Po wielu latach, rozpoczeły się pierwsze prace, które są niezbędne do tego, aby powstała S11. Efekt tego, poznamy nie wcześniej niż w 2025 r. Póki co trwają rozmowy dotyczące tworzenia studium korytarzowego. Pojawia się przy tym jednak wiele emocji, szczególnie w rejonie Jaracza i Parkowa. Dlatego tak ważne jest, aby wyjaśniać wszystkie zawiłości związane z tą inwestycją. Niestety niektórym zależy, aby rozbudzać emocje. Poprosiliśmy o głos przedstawiciela GDDKiA dyrektor Danutę Hryniewiecką oraz samorządowców: Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego, Sekretarza Gminy Oborniki Krzysztofa Nowackiego i rogozińskiego radnego Bartosza Perlicjana.

Komentarze  

0 #5 Artur 2018-08-05 22:50
Z całym szacunkiem, zabrakło w audycji jak i komentarzach informacji o tym, że nie tylko Parkowo i Jaracz to miejsca drażliwe. Nic nie wspomniano o niefortunnych projektach korytarzy 3 i 4, w obszarach i obiektach chronionych oraz tego, że niezadowoleni z tych projektów są też mieszkańcy Wełny, Grudny oraz z gm. Ryczywół mieszkańcy Boruchowa, Wiardunek i innych dalszych.
Cytować
-2 #4 eoborniki.pl 2018-08-04 20:31
Cytuję Adam:
Pytanie w tytule powinno zniknąć. Wystarczy spojrzeć na proponowane korytarze i pojeździć po okolicy. Domy gotowe i w budowie, zabytki a także obszary chronione są chyba wystarczającym powodem wzrostu ciśnienia u mieszkańców zainteresowanych gmin. Jeśli natomiast korytarze 2,3,4 są tylko naniesione, aby projektant wystawił fakturę za dość egzotyczne alternatywy, to świadczy źle zarówno o nim, jak i o płacących.

Aby móc dyskutować, szukać rozwiązań trzeba mieć o czym. To są propozycje. Można zgłaszać swoje uwagi, propozycje. Przy tak ogromnej inwestycji trzeba szukać najlepszego rozwiązania. Nie oznacza to, że będzie to rozwiązanie wolne od jakichkolwiek uwag.
Cytować
0 #3 Adam 2018-08-04 18:04
Pytanie w tytule powinno zniknąć. Wystarczy spojrzeć na proponowane korytarze i pojeździć po okolicy. Domy gotowe i w budowie, zabytki a także obszary chronione są chyba wystarczającym powodem wzrostu ciśnienia u mieszkańców zainteresowanyc h gmin. Jeśli natomiast korytarze 2,3,4 są tylko naniesione, aby projektant wystawił fakturę za dość egzotyczne alternatywy, to świadczy źle zarówno o nim, jak i o płacących.
Cytować
+1 #2 eoborniki 2018-08-04 16:02
Szanowna Pani, należy potwierdzić politykę prywatności. Nasze filmy zamie[censored] są na serwerach Google, ich odtwarzanie związane jest z tymczasowym pozostawieniem na komputerze użytkowania plików cookie oraz pobranie informacji zgodnych z polityką koncernu Google. Po potwierdzeniu będzie widoczny film oraz reklamy :)
Cytować
+1 #1 Monika 2018-08-04 14:19
Pytanie. Co oznacza w tytule artykułu (film). Wpis sugeruje, że ma być jakiś reportaż to gdzie go szukać. Niektóre państwa artykuły są trochę słabe tzn. mało profesjonalne. Proszę o wskazówki,bo może się nie znam i nie wiem gdzie szukać tego filmu.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież