Gmina wprowadziła korekty do kursów autobusów na targowisko

Gmina Oborniki wprowadziła korekty w rozkładzie jazdy linii dowożącej oborniczan na targowisko.

Od czwartku, 19 lipca miejskie targowisko zmieniło swoją lokalizację. Na czas remontu placu przy ul. Chłopskiej przeniesiono je na teren Obornickiego Ośrodka Kultury.

Aby jednak umożliwić mieszkańcom dogodne zakupy uruchomiono na ten czas specjalną linię komunikacji miejskiej, która kursować będzie w każdy czwartek pomiędzy dworcem autobusowym a ośrodkiem kultury.  Od 2 sierpnia w rozkładzie wprowadzone zostaną drobne korekty:

targowisko

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież