Jest projekt drogi Kowalewko - Wargowo!

Zarząd Powiatu Obornickiego zaakceptował wstępnie projekt przebudowy drogi Kowalewko - Wargowo.

Droga między Kowalewkiem i Wargowem to fragment drogi powiatowej nr 2055P. Należy ona do grupy dróg zbiorczych i łączy ona 5 miejscowości: OBORNIKI – GOŁASZYN – MANIEWO - WARGOWO – KAWALEWKO. W zdecydowanie najgorszym stanie jest odcinek pomiędzy dwoma ostatnimi miejscowościami. Jest jednak szansa, że to się w końcu zmieni. 

Zarząd Powiatu Obornickiego zaakceptował wstępnie bowiem projekt przebudowy tej drogi. W ramach niego mają zostać m.in. usunięte przydrożne drzewa. Nowe nasadzenia będa miały miejsce, ale prawdopodobnie kilka metrów dalej od jezdni. Pomiędzy drzewami i jezdnią ma znaleźć się bowiem ścieżka rowerowa. 

Poniżej prezentujemy projekt drogi. Więcej informacji na temat tej inwestycji przedstawimy w poweekendowym wywiadzie z wicestarostą Andrzejem Okpiszem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2