Gmina Oborniki buduje kolejną drogę na wsi

Firma Iveston z Obornik wybuduje drogę w Uścikowie.

W środę, 18 lipca Gmina Oborniki podpisała umowę na budowę drogi w Uścikowie. Burmistrza Obornik reprezentował Sekretarz Krzysztof Nowacki. Wykonawcą została firma IVESTON z Obornik.

W ramach tej inwestycji zostanie wykonana jezdnia z betonu asfaltowego na odcinku ok. 450,0 m o szerokości  5,0 m, powierzchniowe odprowadzenie wód opadowych i roztopowych, zostaną wykonane zjazdu i wyremontowane przepusty. 

 

Koszt inwestycji wyniósł 749.319,70 zł brutto. Gmina na ten cel pozyskała środki z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Zakończenie robót planowane jest na początek października.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież