Na drodze Budzyń - Tarnowo utrudnienia. Trwa remont

GDDKiA ostrzega podróżujących drogą krajową nr 11 o utrudnieniach na odcinku Tarnowo - Budzyń.

DK11 jest najważniejszą w naszym regionie arterią. Jeżdżą nią każdego dnia tysiące samochodów. Ważne jest, aby było na niej bezpiecznie. Stan jezdni na odcinku Tarnowo - Budzyń na pewno do takich nie należy. Na szczęście to się zmieni. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wydała stosowany z tym komunikat:

Na odcinku  drogi krajowej nr 11 Budzyń-Tarnowo (trasa Chodzież – Oborniki)  kierowcy napotkają utrudnienia związane z  remontem nawierzchni. Utrudnienia polegają na zwężeniu jezdni na około 8 kilometrowym odcinku, ruch  będzie odbywał się wahadłowo ze  sterowaniem ręcznym.  Na czas remontu prędkość zostanie ograniczona do  60km/h.

Remont potrwa do 27 lipca br.  Kierowców prosimy o wyrozumiałość,  cierpliwość i zachowanie ostrożności.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2