Targowisko przy ul. Chłopskiej ostatni raz 12 lipca (film)

Tagowisko miejskie przy ul. Chłopskiej w Obornikach będzie po raz ostatni dostępne 12 lipca.

W piątek 6 lipca podpisana została umowa na modernizację placu targowego przy ul. Chłopskiej. W związku z tym Gmina Oborniki zmuszona była do przeniesienia targu na kilka miesięcy na inny teren. Ostatecznie podjęto decyzję, że handel odbywać się będzie na terenie Obornickiego Ośrodka Kultury. Pierwszy raz będzie można zrobić tam zakupy 19 lipca. Będzie można tam dotrzeć autobusami. Będą one kursowały między dworcem PKS, a OOK.

O targowisku opowiedział nam dziś Z-ca Bumistrza Obornik Piotr Woszczyk.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież