Burza nad Jeziorem Rogozińskim

Nadal nie wiadomo, czy zostanie zniesiona strefa ciszy nad Jeziorem Rogozińskim. 

W ostatnich latach nasila się spór dotyczący strefy ciszy nad Jeziorem Rogozińskim. W tym roku osiągnął jednak apogeum. Obie strony wystosowały do Starostwa Powiatowego w Obornikach pisma potwierdzające słuszność swoich argumentów. Strony osobiście wysłuchać zamierza starosta Adam Olejnik. Planowane jest bowiem spotkanie, które ma zostać zorganizowane w Rogoźnie.

O terminie spotkania będziemy informować na naszym portalu. W najbliższym czasie przedstawimy także bliżej argumenty obu stron sporu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież