Przetarg na Seminerialną i Długą unieważniony

przetarg na seminerialna i dluga

Gmina Rogoźno unieważniła przetarg na budowę ul. Seminarialnej i Długiej.

W Rogoźnie jedną z bardziej oczekiwanych inwestycji jest przebudowa dwóch dróg. Mowa oczywiście o ulicach: Seminarialna i Długa. Gmina Rogoźno w ostatnich dniach ogłosiła przetarg na budowę obu tych arterii. Kwoty oczekiwane przez przedsiębiorców za prace przekroczyły jednak możliwości rogozińskiego samorządu. Przy kosztorysie opiewającym na ponad 6 mln zł oferenci oczekiwali zapłaty na poziomie blisko 9 mln zł. W tej sytuacji decyzja mogła być jedna. Gmina unieważniła postępowanie.

W najbliższych dniach zapadnie decyzja o przyszłości obu ulic.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież