W Rogoźnie powstanie nowe boisko do siatkówki i siłownia zewnętrzna

W Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Rogoźnie Spółka Grupa Hydro zbuduje boisko do siatkówki i siłownię zewnętrzną.

Przedsiębiorstwo z Mosiny ma wykonać plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz boisko do piłki siatkowej plażowej. Grupa Hydro zobowiązana jest w ramach umowy m.in. do przygotowania koryta pod boiska do plażówki oraz wypełnienia go piaskiem. Na terenie Centrum powstanie też ognisko o średnicy 130cm. W ramach siłowni zewnętrznej teren przy ul. Plażowej wzbogaci się m.in. o rowerek, wioślarza, czy steper.

Na doposażenie Centrum Urząd pozyskał środki z LGR 7 Ryb. Podpisanie umowy nastąpi najpóźniej w poniedziałek 9 lipca. Prace mają się zakończyć do 7 września.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież