Honorowe wyróżnienie Burmistrza Obornik dla Tomasza Misterskiego (film)

Tomasz Misterski otrzymał Honorowe wyróżnienie Burmistrza Obornik.

Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Obornikach to wyjątkowy czas. Wyróżnienia i medale otrzymują zasłużone osoby dla miasta i gminy Oborniki, ale także organizacje. Podczas tegorocznej sesji 22 czerwca takiego zaszczytu doczekał m.in. Tomasz Misterski. Na codzień pracownik Urzędu Miejskiego, ale poza tym to aktywny członek chórów Con Brio i Cantilena. Tomasz Misterski swoim głosem wspomaga także zespół w Popówku. Nie wszyscy też wiedzą, że to głos chórzysty słyszalny jest w autobusach obornickiej komunikacji.

Za wkład w kształtowanie życia kulturalnego miasta i gminy Oborniki Tomasz Misterski otrzymał Honorowe wyróżnienie Burmistrza Obornik.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież