Leszek Wicherek kawalerem Szabli Kilińskiego (film)

Oborniczanin Leszek Wicherek został kawalerem Szabli Kilińskiego.

Podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Obornikach w dniu 22 czerwca honorowe wyróżnienie odebrał Leszek Wicherek. Starszy Cechu odebrał je z rąk wiceprezesa Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej Stanisława Marczaka. 

Szabla Kilińskiego to najwyższe odznaczenie rzemieślnicze ustanowione przez Kongres Rzemiosła Polskiego. Pierwszą wyróżnioną osobą był Jan Paweł ll.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież