Nie żyje Waleria Liczak

Z przykrością informujemy, że zmarła Waleria Liczak – szanowana oborniczanka, zaangażowana społecznie radna Rady Miejskiej trzech kadencji.

Waleria Liczak zasiadała w Radzie Miejskiej w Obornikach w latach 1998-2010. Od 1998 do 2002 roku była członkiem Komisji Gospodarki Terenowej i Inwentaryzacji Mienia Komunalnego oraz Komisji Rewizyjnej. Od 2002  do 2006 Komisji Planowania Gospodarczego i Budżetu. W latach 2006-2010 pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej Rady, była też członkinią komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego.

Była Przedstawicielem Gminy do rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Obornikach. Przez wiele lat zasiadała też w Gminnej Komisji Mieszkaniowej oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Waleria Liczak zawsze była otwarta na problemy mieszkańców Obornik i skutecznie reprezentowała ich w samorządzie gminnym.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 28 czerwca o godz.12, w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież