Dach świetlicy w Wymysłowie odebrany

Mieszkańcy Wymysłowa mogą już się cieszyć z nowego dachu na swojej świetlicy.

W środę 20 czerwca dokonano odbioru dachu na świetlicy wiejskiej w Wymysłowie. Prace polegały na rozebraniu płyt azbestowo- cementowych oraz położenie blachodachówki z blachy powlekanej. Wykonawcą tej inwestycji został Zakład Dekarsko-Blacharski Wiesław Gazecki z siedzibą w Obornikach. Koszt całości to 99.700,00 zł brutto. 

To jednak nie koniec inwestycji w świetlicy. Sołtys Urszula Warguła liczy na kolejny etap prac:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się zrobić dach. Mam jednak nadzieję, że w przyszłym roku wymienione zostaną okna i drzwi.

Wg Sołtys Wymysłowa w tym roku ma zostać wykonana dokumentacja, a w przyszłym roku realizacja. Potwierdził nam to radny Paweł Dreger. Dodatkowo ma zostać ocieplony cały budynek.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież